Ютазы муниципаль районы депутатларының исемлеге

Ютазы муниципаль районы II нче чакырылыш депутатларының исемлеге

№ п/п

Сайлау округының исеме, номеры

Ф. И. О.

Эш урыны
Күрсәтү субъекты/ партиягә караганлыгы
  1. 1
Әбсәләм сайлау округы № 7

Ибрагимова РезидаТалгатовна

Әбсәләм авыл җирлеге,
Җирлек башлыгы

ВОО «МГЕР»/ “Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1. 7
Әбсәләм сайлау округы № 6

Сафин ИльгамРишадович

ОАО «Әбсәләм төзелеш һәм агарту материаллары  комбинат », генеральдиректор

Җирле политсовет «Бердәм Россия”
  1.  
Акбаш сайлау округы № 5

Шагимарданова Лейла Хамзовна

Акбаш авыл җирлеге, җирлек башлыгы

ВОО «МГЕР»/ “Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Акбаш
сайлау
округы № 7

Гайнутдинов Радик Хайдарович

Ютазырайпотребсоюзы, идарә итүрәисе
Җирле политсовет «Бердәм Россия»/ “Бердәм Россия” партиясе әгъзасы
  1.  
Бәйрәкәсайлау
округы № 6

Габдрахманов Раис Масгутович

Бәйрәкә авыл җирлеге, җирлек башлыгы

ОД «ТНВ»/”Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Бәйрәкәсайлау
округы № 2

Галиев Сирин Ахатович

«Нур-Агро» ҖЧҖ, күзәтчелек советы рәисе

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  

Подгорный сайлау округы № 6

Кәшәфетдинова Зинфира Сәгадәт кызы

Бәйрәкә-Тамак авыл җирлеге, җирлек башлыгы

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Подгорный сайлау округы № 5
 
 
 
  1.  
Алабакулсайлау округы № 7
Ямалеев

Марс Марат улы

Дим – Тамак авыл җирлеге, җирлек башлыгы

ОД «ТНВ»

 
  1.  
Дим – Тамак сайлау округы

№ 3

Матвеев Вячеслав Иосиф улы

“Урыссу химия заводы” ЯАҖ, генераль директор

Җирле политсовет “Бердәм Россия” / “Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  

Урал сайлау округы № 10

Дәүләтгәрәев Альфред Габделрәшит улы
Кәрәкәшле авыл җирлеге, җирлек башлыгы

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Кәрәкәшле сайлау округы № 8
Төхбәтуллин СәгадәтуллаРәхмәтулла улы
Пенсионер
ОД «ТНВ»
  1.  
Яшьләр сайлау округ № 6
 
 
 
  1.  

Энергетик сайлау округы № 4

Петров Владимир Иван улы

 «ТГК Урыссу  ГРЭС ы» ЯАҖ, башкарма директор

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Иске Каразирек сайлау округы № 6

Котдусова Гүзәлия Рәсим кызы

Иске Каразирек авыл җирлеге, җирлек башлыгы

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Иске Каразирек сайлау  округы № 1

Идрисов ЛенарИльдус улы

 «ТАТ-РДС» ҖЧҖ, генераль директор

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  

Кече-Урыссу сайлау округы № 2

Гареев Ильдар Мәхмүт улы

 «Бетон+» ҖЧҖ, икътисад буенча директор урынбасары

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Кече-Урыссусайлау округы № 5

Валеев Рамиль Кәбир улы

Ташкичү авыл җирлеге, җирлек башлыгы
ОД «ТНВ»
  1.  

Иске-Урыссу сайлау округы № 2

Марданов Ильшат Камил улы

Урыссу авыл җирлеге, җирлек башлыгы
ВОО «МГЕР»
  1.  
Байларсайлау округы № 9
НәбиуллинРәшит Мазхәт улы
 «Электросоединитель» ААҖ, генеральдиректор

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Ютазысайлау округы № 6

Заляев Наиль Фарит улы

Ютазы авыл җирлеге, җирлек башлыгы

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

  1.  
Элеватор сайлау округы № 9
 
Хәкимова Рәмзия Кәшиф кызы

Ютазы районы Советы, Ютазы районы башлыгы урынбасары

Җирле политсовет “Бердәм Россия” /

“Бердәм Россия” партиясе әгъзасы

Соңгы яңарту: 4 декабрь 2018, 13:27

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования