2024 елның 17 апрелендә 13.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр Бердәм «Ачык ишекләр» көне узачак

2024 елның 15 октябре, сишәмбе

Татарстан Республикасы буенча Роспотребнадзор идарәсенең территориаль бүлегендә эшкуарлар өчен Бөгелмә, Азнакай, Баулы, Ютазы районнарында (Баулы шәһәре, Ленин урамы, 27 йорт).

Эшмәкәрләрне бердәм «Ачык ишекләр» көнендә кабул итү 8(85569)5-63-63, 5-63-62 телефон номерлары буенча алдан язылу буенча башкарылачак, шул ук вакытта кызыксындырган мәсьәләне күрсәтергә кирәк.

РОССИЯ ФЕДЕРАЛЬ СУД ПРИСТАВЛАРЫ ХЕЗМӘТЕНЕҢ ЮГАРЫ БЕЛЕМ БИРҮ ОЕШМАЛАРЫНА УКЫРГА КЕРҮЧЕЛӘР ӨЧЕН МӘГЪЛҮМАТ

Җәзаларны үтәү федераль хезмәте – хөкем ителгәннәргә карата җинаять җәзаларын үтәү өлкәсендә хокукны үтәү функцияләрен, контроль һәм күзәтчелек функцияләрен, җинаятьләр кылуда шикләнелгән яки гаепләнүчеләрне һәм сак астында булган гаепләнүчеләрне тоту функцияләрен гамәлгә ашыручы федераль башкарма хакимият органы.

Россия Федерациясе җинаять-башкару системасы (алга таба – УИС) хезмәткәрләренең төп эшчәнлеге булып мөһим дәүләт функциясен үтәү җинаять җәзаларын үтәгәндә законлылык һәм хокук тәртибен тәэмин итү тора.

Тулырак /file/jutaza/File/Буклет(1).pdf сылтамасы буенча танышырга мөмкин.

.